9 640 Проектів ми виконали для наших клієнтів
7 129 Виробів реалізували за 10 років
3 050 Тонн металу було перероблено
10 100 Унікальних дизайн проектів розробили
Основна мета
Художня ковка і робота з металом - це наша спеціалізація і наша пристрасть. Кожен день ми загартовуємо свою майстерність
Відкритість та партнерство
Партнерська програма для компаній і приватних осіб від Першої Дніпровської Кузні "Бастіон". Хочете стати нашим партнером? Просто напишіть нам
Цінності
ГДК БАСТИОН об'єднав в собі кращих дизайнерів, художників і майстрів з художнього кування. Тих, хто в кожний виріб вкладає душу, бо займається улюбленою справою. Саме любов дає нам сили роками відточувати свою майстерність і робити краще для наших клієнтів
Як це працює
  • Заявка
  • Вимірювання і прорахунок
  • Проектування
  • Виготовлення та монтаж
  • Гарантійне обслуговування

ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Для того, щоб максимально точно реалізувати Вашу ідею, ми ввели послугу безкоштовної консультації. Залишайте заявку по кнопці нижче і ми зв'яжемося з Вами і обговоримо все, що Ви хочете з нами реалізувати.

ВИМІРЮВАННЯ І ПРОРАХУНОК

Ми приїдемо до Вас особисто, щоб провести огляд, зняти заміри і розрахувати попередню вартість реалізації проекту. Це займе від 1 години до 2 днів в залежності від складності та поставленої перед нами завдання.

ПРОЕКТУВАННЯ

Щоб Ви точно знали, яким буде майбутній виріб, ми здійснимо проектування і візуалізацію готового виробу в 2D або 3D форматі за Вашим бажанням. Термін проектування становить від 2 годин до 2 тижнів в залежності від масштабу проекту.

 

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ

Термін виготовлення індивідуальних кованих виробів безпосередньо залежить від складності поставленого перед нами завдання, але як правило, не перевищує 30 робочих днів. У чому Ви можете бути впевнені - що отримаєте готовий виріб точно в обумовлені договором строки, без винятків.

 

 

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

На всі вироби ми надаємо 1 рік безкоштовного гарантійного обслуговування. Однак Вам не доведеться турбуватися про справність кованих виробів довгі-довгі роки, при правильній їх експлуатації.

 

Наша команда
Начальник цеху гнуття і розкрою
Голик Дмитро Анатолійович
Генеральний директор
Луцак Олександр Васильович
Конструктор дизайнер
Носуля Світлана Олександрівна
Конструктор дизайнер
Музика Володимир Зіновійович
Конструктор дизайнер
Лисяк Володимир Вадимович
Начальник ділянки порошкового фарбування
Луцак Олександр Васильович
Конструктор дизайнер
Міщенко Наталія Валеріївна
Конструктор дизайнер
Папушніков Олексій Володимирович
Нам довіряють

Наша співпраця з компанією Київстар має довгий продовження багатьох проектів, завдяки яким ми отримали дипломи про встановлення рекордів України подарувавши багатьом містам України чудові скульптури і пам'ятні знаки.

Неповний перелік наших проектів для нашого міста: міст закоханих, бювет на Лівобережному, сімейна лавка, стільці біля ДГУ і багато інших робіт для установ, парків, скверів, зон відпочинку.

Наші друзі та партнери спорт-клуб Human в Дніпрі. Наше оформлення з металу і оригінальні світильники.

Концерт хол Опера.

Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.