Слідкуйте за оновленнями
Категории

Будівельні скоби

Сортування

Будівельні скоби для бліндажів

У будівництві для кріплення дерев'яних конструкцій використовують будівельні скоби. Вони на вигляд схожі на букву “П”. Така форма допомагає максимально швидко проводити монтаж. Виготовляють їх із міцного загартованого металу, який виходить шляхом гарячого кування. Застосовують такі елементи для будівельних та столярних робіт.

Де застосовуються будівельні скоби

Кріпильна скоба необхідна для того, щоб скріпити дерев'яні бруси. Вони можуть застосовуватися для зміцнення будинку, лазні або будь-якої іншої будівлі. Також без цього елемента неможливо уявити фіксування даху. Це найголовніша деталь, яка дозволяє максимально міцно закріпити матеріал.

За допомогою таких конструкцій можна збирати дерев'яні щити, основу для закриття пробоїн у суднах. У підземних спорудах дуже важко поєднати між собою матеріал, тому скоби для бліндажу є чудовим методом скріплення.

Переваги будівельних скоб:

 • добре витримують різкі перепади температур, їм не страшні сильні морози;
 • надійно, швидко з'єднують потрібні елементи;
 • дозволяють зміцнити будівництво, зробити його більш стійким;
 • оптимальна ціна на будівельні скоби;
 • утримує масивні металеві заготовки.

Металеві конструкції для дерева

Коли для будівництва досить важкі, тому підібрати для них масивне кріплення важко. Металеві конструкції здатні витримати більшу масу, тому для кріплення бруса використовують такі елементи, як скоби. Для їхнього монтажу застосовується будівельний пістолет, до якого приєднаний компресор. Це допомагає швидко провести монтажні роботи без додаткових зусиль.

Фіксуючі елементи бувають різних розмірів, що дозволяє скріпити матеріал того чи іншого об'єму. Усього розрізняють два види кріплень: стандартні та загартовані. Перший тип підходить для проведення робіт, пов'язаних з плитами з дерева: ДСП, ДВП. Другий можна використовувати як для дерева, так і для інших матеріалів. По товщині та ширині кріплення можуть відрізнятися – найпоширенішими є елементи 25 мм.

Замовити будівельні скоби у Києві

Знайти скоби, які використовуються в будівництві ви зможете на сайті кузні “Бастіон” у Києві. Тут є зображення товару та необхідні характеристики. Вони дозволять легко знайти необхідні металеві конструкції. Підібрати кріплення за індивідуальними параметрами можна, заповнивши на сайті спеціальну форму. З вами обов'язково зв'яжуться менеджери компанії та детальніше проконсультують по телефону або за допомогою месенджера.

Кузня “Бастіон” – це:

 • 10-річний досвід роботи у сфері художньої ковки по металу;
 • більше 9000 тисяч реалізованих проектів;
 • більше 10000 унікальних дизайнерських проектів;
 • золоті руки майстрів, професіоналізм дизайнерів та художників з художнього кування;
 • відкритість до партнерства.

Сертифікована арматура у Києві представлена ​​у достатній різноманітності. Міцний матеріал дозволяє конструкціям прослужити максимально довго.

Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.
Часті питання

Як замовити будівельні скоби у Дніпрі?

 • Оформити замовлення на нашому сайті
 • За телефоном: +38(098)676-87-27