Слідкуйте за оновленнями
Категории

Буржуйки ковані

Сортування

Яка підійде буржуйка в гараж?

Незважаючи на те, що грубка буржуйка вперше з'явилася ще в 18 столітті, вона досі користується популярністю. Сучасні вироби зручніші, за допомогою них можна просто обігрівати різний тип приміщень. Такі пристрої легко можна встановити в заміському будинку, на дачі. Якщо у вас є автомобіль, тоді буржуйка стане для вас незамінним помічником у холодну пору року.

Пристрій для обігріву гаража краще вибирати компактних розмірів, щоб він не займав багато місця, але водночас досить обігрівав площу. Буржуйка в гараж також може бути використана для опалення теплиць. Такий виріб легко переносити, що дозволяє обігрівати невеликі дачні будиночки, веранди.

Головні особливості печі для гаража

Буржуйку для гаража влаштовано досить просто. Корпус, як правило, виготовлений зі сталі або чавуну. Такий метал здатний витримувати високі температури та тримає тепло потрібну кількість часу. Вироби, які виконані із заліза повинні мати досить товсті стінки, щоб тепло не виходило якомога довше. Якщо пристрої будуть тонкостінними, тоді є велика ймовірність виникнення пожеж, а також прогорання.

Найчастіше буржуйка в гараж підбирається круглої або циліндричної форми.

Щодо димаря, то він має бути виготовлений з нержавіючої сталі. Такий виріб швидше прогріватиметься. Наявність зольника допоможе краще очищати димар.

Якщо ви хочете заощадити кількість затрачуваного палива, тоді варто звернути увагу на чавунні пристосування. Такі конструкції мають тривалий термін експлуатації. Перед тим, як встановлювати піч, варто підготувати місце для встановлення. Бажано, щоб поверхня була рівною, без будь-яких зайвих перепадів висоти, інакше прилад може впасти.

До основних переваг установки печі буржуйки відносять:

 • компактність. Невеликі розміри допомагають вибрати пристрій під гараж будь-яких розмірів;
 • невелика вартість;
 • конструкція досить легка у використанні;
 • для опалення можна використовувати сухі дрова.

Через те, що робота печі довгий час може викликати пожежу, краще, щоб під час її функціонування була поряд людина. Якщо гараж необхідно опалювати на постійній основі, тоді варто вибрати вироби із чавуну зі стінками достатньої товщини.

Головні види буржуйки

Залежно від принципу функціонування розрізняють декілька видів таких печей:

 • вироби зі стандартним горінням. Тепло у таких конструкціях виділяється лише під час згоряння. Велика кількість палива в камері сприяє появі сильнішого вогню;
 • буржуйка тривалого горіння. Такі моделі за ціною будуть дорожчими, ніж перший варіант. Для такої грубки не потрібно постійно підкидати паливо. Виріб працює економічно багато часу. Експлуатація такої буржуйки на дровах вважається екологічно чистою та безпечною;
 • універсальні моделі. Такі конструкції поєднують у собі піч, котел і плиту. Достатні опалювальні можливості дозволяють обігріти не тільки одну кімнату, а й приміщення, що розташовані поруч. Буржуйка з варильною поверхнею дозволяє на ній готувати та гріти воду.

Піч буржуйка для дому

Для того, щоб пекти буржуйка могла опалювати заміський будинок, необхідно правильно її вибирати. Звертати увагу при виборі варто не тільки на матеріал виготовлення, але й такі параметри:

 • потужність. Залежно від того, наскільки потужним буде виріб, тим краще прогріватиметься приміщення. Якщо досить велика житлова площа підбирати буржуйку на дровах варто з гарною потужністю;
 • призначення. Підбирати пристрій потрібно залежно від того, де використовуватимете виріб. Наприклад, якщо необхідно не тільки обігріти приміщення, а й приготувати їжу, тоді варто вибирати моделі, де є варильна поверхня. Для підтримки теплого вогнища можна вибрати більш легку модель;
 • вид палива. Топка може відбуватися за допомогою вугілля, дров та іншого палива;
 • габарити. Цей параметр варто враховувати перед придбанням, тому що якщо розміри печі будуть надто великі, то ви просто не зможете встановити її в призначеному місці.

Належну увагу варто приділити встановленню печі. Буржуйка для дому повинна бути безпечною для мешканців, тому варто дотримуватись правил її експлуатації:

 • перед тим, як встановлювати піч, необхідно ретельно продумати місце встановлення. Поруч не повинні розташовуватись жодні вироби, які можуть швидко спалахнути від вогню;
 • при першому використанні варто прогрівати піч близько години. Приміщення повинне в цей час достатньо провітрюватись;
 • якщо пристрій знаходиться в кімнаті, то варто заздалегідь подбати про те, щоб було місце для монтування димоходу з виходом на вулицю. Щоб під час роботи залишки від тління не залишалися у приміщенні;
 • якщо ви не користуєтеся піччю якийсь час, то після цього потрібно очистити димар від засмічення. Також не завадить перевірка конструкції на появу корозії або механічних пошкоджень.

Для того щоб буржуйка була розігріта потрібної температури, потрібно підбирати тільки сухі дрова, які швидко горітимуть і сприятимуть виділенню великої кількості енергії. Використання трісок допоможе швидше прогріти пристрій. Щоб дров'яне паливо виробляло достатньо тепла, потрібно забезпечити приплив нормальної кількості кисню. Під час роботи печі, не можна відкривати дверцята виробу відчиненими. Так як це може спровокувати спалах.

Також не варто забувати про те, що в димарі має бути тяга, інакше піч не буде нормально функціонувати. Для цього варто прогрівати димар, поки не з'явиться потрібна тяга.

Достатній попит на такі печі, зумовлений їхньою мобільністю. Такий пристрій можна переносити з одного приміщення до іншого. Виріб досить легкий і компактний, тому його можна перевозити з собою. Також використання теплої буржуйки ціна, яка може відрізнятися в залежності від моделі, допомагає заощадити паливо. Одного закладання дров вистачає на прогрівання до 10 години.

Де можна замовити такий вид печі?

Купити буржуйки тієї чи іншої моделі можна в кузні ГДК «Бастіон». Команда займається виготовленням кованих та металевих виробів. Якщо ви хочете, щоб ваша піч відрізнялася від інших і мала оригінальний дизайн, тоді варто замовити виготовлення виробу за власним макетом.

Співробітники кузні ГДК «Бастіон» приймуть заявку з урахуванням побажань. Складуть відповідний макет із розрахунками моделі. Далі дизайнер зробить макет майбутнього пристрою. Після схвалення розробленого макета клієнтом відбувається безпосереднє виготовлення виробу. Кожен клієнт отримує гарантійне обслуговування на рік.

Отримати консультацію та зробити замовлення можна заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши за номером телефону. Доставка здійснюється територією України. Забрати замовлення за допомогою самовивезення можна у місті Київ та Дніпро, у магазинах, які є представниками компанії ГДК «Бастіон».

Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.
Часті питання

Як замовити буржуйки ковані з доставкою по Україні?

Скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті

Зателефонувати за номером: +38 (098) 676-87-27