Слідкуйте за оновленнями
Категории

Ковані картини

Сортування

Ковані картини – справжні витвори мистецтва

Ковані картини є витонченим інтер'єрним елементом. Ці оригінальні вироби мають особливий шарм, що здавна служать для підкреслення статусу та положення людини в соціумі. Міцні та довговічні ковані панно на стіну мають витончений орнамент, крихкі та тонкі лінії.

Підбираючи ковані картини, можна не сумніватися, що вони будуть добре поєднуватися із загальним дизайном приміщення. Ковані вироби добре виглядають на тлі дерев'яних, кам'яних поверхонь. Їх використовують у класичних та мінімалістичних інтер'єрах, лофті, провансі.

Надати кованим картинам ефекту старовини і зробити малюнок більш виразним можна, зробивши патинування. Вироби виготовляють як у одному тоні, і у різних кольорах. Рамка кованої картини може мати форму:

  • овалу;
  • кола;
  • квадрат;
  • прямокутника.

Тематика кованих картин буває різною. На виробі може бути зображено рослинність, тварини, природні краси, абстракції. За бажанням клієнта недорого виготовляють картини з будь-яким сюжетом.

На ковані картини ціни залежить від складності малюнка. Також значення має розмір панно. Ще на вартість впливають додаткові елементи, що використовуються при виготовленні кованої картини. Багатокольорові вироби коштують дорожче за однотонні.

Купити ковані картини у ПДК «Бастіон»

Найкращі дизайнери, художники та майстри художнього кування – саме такі люди працюють у ПДК «Бастіон». Відповідальне ставлення до роботи дозволяє співробітникам кузні відточувати власну майстерність, створювати витвори для замовників. Конструктори з великим досвідом уточнять, який результат хочете отримати, запропонують оптимальний варіант.

Вирішивши коване панно купити в ПДК «Бастіон», можете бути впевнені у якісному виготовленні картини вчасно. Досвідчені співробітники застосовують найкращі матеріали, інструментарій та методики. Контролюється кожна стадія робіт, починаючи з розробки дизайну та закінчуючи декоративним оформленням.

Ковані картини привабливо виглядатимуть як у житловому будинку, так і в комерційному приміщенні. Вони виконуватимуть роль яскравого акценту, який привертає увагу. Щоб стати власником такого витвору мистецтва, як ковані картини, камінні набори, мангали та інше, залиште заявку на сайті ПДК «Бастіон». Якщо потрібно, фахівець надасть вам вичерпну консультацію. Також у нас можлива доставка по всій Україні.

 

Ціни на ковані картини в ПДК “Бастіон”

Ковані картиниЦіна, грн.
Кована картина "Ворона"7 688 грн.
Кована картина "Лепрікон"7 688 грн.
Кована картина "Лобстер"7 688 грн.

Послідовність етапів виконуваних робіт при створенні кованих картин:

Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.
Часті питання

Яка ціна на ковані картини в Україні?

Ціна на ковані картини в Україні починається від 7688 грн. і залежить від розміру картини, насиченості виробу та складності кування.

Де можна використовувати ковані картини?

Ковані картини чудово виглядають як у житловому будинку, так і в комерційному приміщенні, і виконують роль яскравого акценту, який привертає увагу.

Де купити ковані картини в Україні?

Ковані картини купити в Україні можна у ПДК "Бастіон". Ви можете вибрати готове коване панно або замовити виготовлення кованої картини за індивідуальним ескізом.