Слідкуйте за оновленнями
Категории

Ковані ліхтарі

Сортування

Ковані ліхтарі – декоративне освітлення для дому та саду

Ковані ліхтарі - це чудовий варіант освітлення на садовій ділянці, території біля будинку. Ковані вуличні світильники мають ажурну оправу з металу, що розсіює яскраві світлові промені та створює комфортну обстановку. Такі світильники часто розміщують уздовж доріг у саду для підкреслення ландшафтних ліній. Можна купити ковані ліхтарі і для архітектурного підсвічування. Світильники закріплюють на стінових поверхнях, огорожах. Складні кронштейни самі по собі є витвором мистецтва. У руках майстра кований світильник перетворюється на те, що потрібно замовнику.

На ковані ліхтарі ціна залежить від методу виробництва. Холодне кування простіше, засноване на апаратній обробці металу. Вона забезпечує недороге виготовлення кованих виробів, проте обмежує перелік доступних візерунків та форм. Художнє кування здійснюється гарячим способом. Нагріті деталі проходять ручну обробку, з'єднуються зварюванням у цільну конструкцію. Найдорожче буде купити ковані світильники з оригінальними орнаментами, виконані під старовину.

Світильники прийнято розташовувати на висоті від 2 метрів. Це забезпечує м'яке розсіювання світлових променів, створення умиротвореної та теплої обстановки. Ручне кування робить з освітлювальної арматури витончений декоративний елемент, що гарантує пристроям оригінальний та аристократичний вигляд. Метод фіксації вибирається при врахуванні художнього завдання та експлуатаційних умов. Так, садові ліхтарі монтуються на стовпах чи огорожах, кімнатні – прикріплюються до стін.

Щоб захистити контакти від вологи, виробляють запаювання світлових джерел у скляні плафони. Для максимальної безпеки плафони розташовують в оправах із металу, прикрашених куванням. Кріплення зі сталі мінімізує ризик того, що ліхтар обрушиться.

Ковані ліхтарі та світильники: види та особливості

Якщо вирішили купити ковані ліхтарі, потрібно відповідально поставитися до вибору. Правильно підібравши і розмістивши світильник, ви можете акцентувати увагу на перевагах приміщення або ландшафту в саду біля будинку. Доступні такі ковані світильники на замовлення:

  • Ковані вуличні ліхтарі. Такі світильники, розташовані вздовж алеї або доріжки в саду, чудово виглядатимуть на території біля будинку. На ковані вуличні ліхтарі ціна залежить від кількості декоративних елементів, що використовуються в них.
  • Ковані світильники бра. Такі маленькі ковані настінні світильники чудово доповнять інтер'єр для заміського будинку, забезпечать чудове освітлення ганку та всієї ділянки. Кулясті пристрої з особливою рамкою зі скла декорують вхідні ворота, висвітлять стежку навіть тим, хто проходить повз.
  • Ковані ліхтарні стовпи. Це світильники великої висоти, розташовані на відстані щонайменше 2 метри від землі. Вони забезпечують заповнення світлом парку або великої земельної ділянки. У маленькому саду ліхтарні стовпи будуть виглядати недоречно.

Переваги кованих ліхтарів для дому та саду

Ковані ліхтарі для саду та будинку служать не лише для прикраси. Основне завдання таких пристроїв – забезпечення нормального освітлення безпечного переміщення людей. Ковані вуличні ліхтарі мають такі переваги:

  • тривалий термін експлуатації – кований світильник здатний прослужити щонайменше кілька десятків років;
  • надійність – виріб стійкий до дії погоди (сонячні промені, вітрові пориви, вологість, низько- та високотемпературна дія);
  • просте використання - ковані ліхтарі на стовпи не потребують особливого догляду;
  • оригінальний вигляд – справжні майстри роблять світильники ручним методом, використовуючи для прикраси унікальні прикраси;
  • великий вибір – сьогодні продають різні ковані світильники на стіну будинку та паркові ліхтарі, тому будь-який покупець знайде відповідні для себе пристрої.

Купити ковані ліхтарі в Україні в ПДК «Бастіон»

Якщо потрібно купити вуличні ковані ліхтарі, зробити це можна у ПДК «Бастіон». У кузні працюють досвідчені фахівці у галузі дизайну, кування, а також професійні художники. Вони відповідально ставляться до власної справи, тому ковані підвісні ліхтарі, що виготовляються компанією, мають відмінну якість.

До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід. Дизайнери враховують кожне побажання клієнта, створюючи ковані світильники. Тільки в ПДК «Бастіон» ви можете недорого замовити світильники для альтанки та вулиці, будучи впевненим, що вони будуть зроблені якісно та вчасно. Окрім світильників, у ПДК «Бастіон» можна замовити ковані балясини та інші вироби з металу за прийнятною вартістю від виробника. Ми здійснюємо доставку кованих виробів по всій Україні.

Ціни на ковані ліхтарі в ПДК “Бастіон”

Ковані ліхтаріЦіна, грн.
Кований ліхтар настінний "Смолоскип"5 492 грн.
Кований ліхтар настінний H-6506 041 грн.
Кований ліхтар настінний "Leaves"7 688 грн.
Кований ліхтар парковий середній10 984 грн.
Кований ліхтар парковий великий12 357 грн.

Послідовність етапів виконуваних робіт при створенні кованих ліхтарів:

Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.
Часті питання

Як замовити ковані ліхтарі в Україні?

Скористатися формою зворотного зв'язку на сайті

Зателефонувати за номером: +38 (098) 676-87-27