Фарбування рідкими емалями

 

 

Фарбування металу необхідне створення естетичного вигляду, захисту поверхні від впливу руйнівних чинників. Різні способи фарбування використовують для запобігання корозії, окиснення та інших пошкоджень.


Якісні фарбувальні роботи проводяться за доступною ціною. Для цього майстри використовують сучасні способи та матеріали. Фарбування здійснюється за допомогою високотехнологічних методів.

 

Замовити послугу

Етапи обробки поверхні металевих виробів перед фарбуванням

Перед фарбуванням поверхні необхідно правильно її підготувати. Від цього залежатиме термін експлуатації фарбування та якість виконаної роботи. Основні етапи обробки металу:

 • Піскоструйна обробка. Перед фарбуванням, металеву поверхню необхідно ретельно очистити від старої фарби, забруднень, пилу, іржі, жирового напилення. Зазвичай для цього використовують спеціальні щітки, наждачний папір. Якщо необхідно очистити велику площу, то краще вибрати піскоструминну обробку. Це холодний метод обробки поверхні, який виконують за допомогою повітря та піску або інших абразивних порошків.
 • Цинкування виробів гарячим цинком. Вироби поміщають у ємність із розплавом цинку до 450 градусів. Після цього на поверхні металу виникає карбонатна плівка. Це захист від корозії та окиснення.
 • Цинкування виробів шляхом напилення. На поверхню завдають розплавлений матеріал за допомогою спеціального обладнання. Технологія є газотермічним напиленням. Захисний шар виникає з частинок, які є у розплавленому матеріалі.
 • Металізація. На поверхню виробу наносять шар металу. Такий спосіб використовують на металевих та неметалічних поверхнях. Після цього проводиться фарбування виробів із металу.
 • Знежирення. Цей процес необхідний при полімерному фарбуванні та зануренні. Якщо на металевій поверхні є жировий наліт, знежирення є обов'язковим. З цією метою використовую розчинник – ацетон, ксилол. Для нанесення рекомендується використовувати аерозоль.
 • Ґрунтовка виробів. За допомогою ґрунтовки можна захистити метал, виправити нерівності та заповнити поглиблення. Рекомендується вибирати ґрунтовку з антикорозійними компонентами. Металоконструкцію ґрунтують двічі.
 • Обробка вузлів автомобільною шпаклівкою. На поверхню шпаклівку наносять за допомогою шпателів. Для обробки високих поверхонь слід вибирати фасадний шпатель. Поліефірна шпаклівка складається зі смоли та затверджувача. Їх потрібно змішувати безпосередньо перед використанням.

На фарбування металоконструкцій ціна залежить від складності та масштабності роботи. На вартість впливає спосіб фарбування, використовувані матеріали.

Замовити послугу

Способи фарбування металевих виробів

Фарбування металевих поверхонь виконується різними способами. До основних способів відносяться:

 • Фарбування пензлем. Це трудомісткий процес, тому використовують його для фарбування невеликих важкодоступних елементів. Часто фарбу наносять у кілька шарів для отримання бажаного результату. Розмір пензля залежить від площі поверхні, яку потрібно обробити.
 • Забарвлення валиком. Зручно використовувати для обробки більших, рівних поверхонь. Для цього фарбу переливають у зручну ємність. Важливо, щоб валик занурювався не бічною частиною, а широкою. Тоді шар фарби буде рівномірно лягати на поверхні.
 • Повітряне розпилення. Фарбу вводять у струмінь повітря. У такий спосіб виникає повітряна суміш. Майстер спрямовує її на деталь. У результаті виходить рівномірний, гладкий шар. Методику використовую рідко. Це пов'язано з високою витратою матеріалів та великими витратами для захисних засобів.
 • Безповітряне розпилення. Тиск фарби в цьому випадку дуже сильний. Для цього використовують фарбопульти. Розпилення фарби виникає миттєво та її спрямовують на поверхню. Фарбування висихає швидко. Така методика популярніша, ніж повітряне розпилення.

Кожен спосіб має переваги та недоліки. Вибір залежить від площі та особливості процесу.

Замовити послугу

 

Технології нанесення рідких емалей у ПДК «БАСТІОН»

Варто відзначити, що в кузні «Бастіон» фарбування виробів фарбами фірми AkzoNobel. Роботи виконують такими способами:

 • за допомогою пневматичного фарбопульта – розпилення відбувається безперервно, шар покривається рівномірно та гладко, забарвлює важкодоступні місця;
 • методом електростатичної установки – ручний електростатичний Airmix® пістолет Nanogun MX, SAMES KREMLIN.

Використання таких способів можливе лише за наявності досвіду та певних знань. Досвідчені майстри виконують фарбування металевих поверхонь швидко та надійно. Для цього використовують найсучасніше обладнання. З його допомогою можна виконувати роботи різної складності.

Послуги з фарбування металоконструкцій у ПДК «БАСТІОН»

У кузні «Бастіон» можна замовити послуги з якісного фарбування металоконструкцій. Для цього досвідчені спеціалісти використовують високотехнологічні методи. За допомогою сучасного обладнання нанести фарбування можна у різний спосіб.

Фарбувальні роботи виконують у вказаний термін із застосуванням високоякісних фарб. У кузні є можливість замовити різні послуги – від проектування виробів до виготовлення.

 

Працівники в галузі
Генеральний директор
Луцак Олександр Васильович

Відгуків

Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.