Проектування кованих виробів

 

 

 

Дизайн кованих виробів можна вибирати самостійно. Створення предметів складається з творчого та технічного процесу. Це необхідно для визначення функціональності готового виробу. Дуже важливо правильно розрахувати вагу, навантаження, монтаж. Для того, щоб замовник зміг уявити, як виглядатиме готовий результат, створюється проектування та візуалізація деталі.

Від правильного проектування залежить підсумковий результат. Тому такий процес слід довірити лише професійному та досвідченому фахівцю. І тут необхідно максимально точно зробити всі розрахунки.

 

Замовити послугу

 

Етапи проектування та візуалізації художнього кування

Для створення проекту необхідно надати таку інформацію:

  • вид, розміри кованого виробу;
  • параметри монтажу;
  • умови, у яких використовуватиметься готовий виріб (важливо враховувати рівень вологості, вплив різних температур, можливі навантаження);
  • необхідність встановлення процесів автоматизації (ворота, хвіртки, ґрати на вікна) або електричного підключення (ліхтарі, світильники);

Фото простору, в якому буде експлуатуватися готовий предмет.
Такий перелік є обов'язковим. Візуалізація проекту здійснюється за допомогою різних програм, у яких передбачено 3D конструкції. Через війну можна отримати чітку картинку майбутнього предмета чи певного елемента, деталі.

Використання 3D редактора дозволяє розробити ескізи воріт, парканів, огорож та будь-яких інших кованих виробів. Таким способом автоматично можна зробити всі розрахунки, визначити специфікацію і навіть вартість готового виробу. Ескіз може створити замовник самостійно або звернутися за допомогою до фахівця.

На ковані вироби ескізи надає майстер. На етапі проектування можна внести редагування, зміни, обговорити всі деталі. Наприклад, додати художні елементи, змінити розмір. Майстер може порадити, які краще вибрати параметри для певного виробу та скласти ескіз.

Якщо клієнта все влаштовує на етапі проектування, тоді майстер починає виготовлення замовлення. Ціна та швидкість виконання роботи залежить від складності декоративного кування та обсягу. Варто зазначити, що первинна консультація є безкоштовною. Також ви можете скористатися послугою плазмового різання металу.

 

Замовити послугу

 

Індивідуальне проектування кованих виробів у ПДК «Бастіон»

У Першій Дніпровській Кузні "Бастіон" можна замовити індивідуальне проектування кованих виробів. У компанії працюють досвідчені спеціалісти. Клієнт може скористатись повним спектром послуг - від проектування до виготовлення. У процесі виготовлення дотримуються всі вимоги та побажання клієнта.

Проектування створюється за допомогою спеціальних сучасних програм та використовується для візуалізації кованих виробів, елементів або орнаменту. Його можна розробити для запланованого чи готового предмета. Можна виконати проектування окремого елемента чи великого об'єкта. Співробітники компанії надають кваліфіковану консультацію та допомогу. У такий спосіб можна втілити у реальність різноманітні творчі задуми.

 

Замовити послугу
Працівники в галузі
Конструктор дизайнер
Носуля Світлана Олександрівна
Конструктор дизайнер
Музика Володимир Зіновійович
Конструктор дизайнер
Лисяк Володимир Вадимович
Конструктор дизайнер
Міщенко Наталія Валеріївна
Конструктор дизайнер
Папушніков Олексій Володимирович

Відгуків

Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.