Гнуття труб

 

 

У виробництві різних металоконструкцій може знадобитися гнуття труби. Такий спосіб застосовується замість зварювання та сполучення. Процес гнуття є одним із основних у процесі монтажних робіт при встановленні трубопровідних систем. Методика дозволяє створити монолітні вироби з мінімальною кількістю швів з'єднань. Це впливає на їх герметичність.

Гнуття алюмінієвих труб виконується за допомогою ручних трубогибів або спеціальних верстатів. Це залежить від діаметра та товщини труби. Сучасні виробництва використовують якісне обладнання із ЧПУ. Це дозволяє виконувати великі обсяги роботи швидко, якісно, ​​з мінімальними зусиллями. Також немає необхідності додаткової механічної обробки.

 

Замовити послугу

 

Професійне гнуття профільних та круглих труб у Дніпрі

Ця методика використовується для того, щоб надати профільній або круглій трубі необхідний згин. У процесі немає істотна деформація труби. Відсутні ушкодження у вигляді тріщин та інших дефектів.

Гнуття труб трубогибом можлива в тому випадку, якщо діаметр невеликий і товщина є допустимою. Такий вид прокату використовується на промислових підприємствах. Гнуття має більше переваг, на відміну від зварювальних робіт. Для гнуття труб з нержавіючої сталі в основному використовують верстати з ЧПУ. Така технологія дозволяє отримати виріб без швів з мінімальною кількістю дефектів. Немає необхідності проводити додаткову обробку. Основні переваги гнуття:

  • створення необхідної форми;
  • підвищення міцності виробу;
  • монтаж труби у важкодоступних місцях;
  • можна зробити різний кут вигину.

Консультанти в кузні «Бастіон» допоможуть вибрати відповідні послуги та нададуть професійну консультацію.

 

Замовити послугу

 

Високоякісне гнуття труб у ПДК «Бастіон»


У цій компанії можна замовити якісне гнуття труб різної форми, розміру. Для цього професійні фахівці використовують сучасні технологічні методи. Виробництво оснащене високоякісним обладнанням, що дозволяє виконувати роботи різної складності.

Кузня надає гарантію на виконані роботи, оскільки цінує бездоганну репутацію. Власна конструкторська дозволяє надавати повний асортимент послуг. Клієнт може замовити проектування та виготовлення певного предмета, а також зварювальні роботи.

 

Замовити послугу
Працівники в галузі
Начальник цеху гнуття і розкрою
Голик Дмитро Анатолійович

Відгуків

Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.