Художня ковка

 

Художня ковка металу вважається мистецтвом. Створювати вироби таким чином може лише професіонал, з певним художнім смаком. У руках фахівця негарний метал перетворюється на витончені вироби, які широко використовують у різних сферах.

У цьому трудомісткому процесі можна зробити будь-який виріб. Недорого та якісно виконують усі види робіт у компанії «Бастіон», використовують при цьому такі види металообробки:

  • стандартна – ущільнення та надання форми певному предмету;
  • зварювання – цей вид ковки використовують для з'єднання кількох окремих елементів;
  • обтискання кому - забезпечує ущільнення, виділення шлаків із заліза.

Враховуючи вид вихідного матеріалу, майстер вибирає вид обробки та ковку.

 

Замовити послугу

 

Художня ковка металу: виготовлення творів мистецтва

Ковка художня порівнюється з мистецтвом. Спочатку заготівля гнеться, скручується, набуває необхідної форми. Кожен елемент та ділянку необхідно якісно обробити. Предмету надають зовнішнього старовинного вигляду або під бронзу.

Таким способом створюють підставки для квітів, ворота, хвіртки, ліхтарі, світильники, приладдя для мангалу. Створити можна практично будь-який виріб. Ковані предмети надійні, мають тривалий термін експлуатації. Відмінно впишуться у будь-якому дизайні.

У кузні "Бастіон" можна вибрати ковані вироби на замовлення за вигідною ціною. Усі роботи виконуються у термін. У такий спосіб можна втілити будь-які творчі задуми у реальність.

 

Замовити послугу

 

Різновиди художньої ковки металу

Художня ковка на замовлення здійснюється холодним або гарячим способом. У декоративній обробці рідко використовують холодну ковку. Цей спосіб незручний, оскільки дія ударів призводить до втрати пластичності заготівлі. Такий вид ковки є машинним, а гаряча ковка – ручний.

Холодна ковка– це сучасний метод. Предмети, виготовлені в такий спосіб, не можуть бути оригінальними. Для їх створення використовують спеціальні заготівлі. Суть методу у тому, що з певного металу вирізують необхідні заготовки. Для цього використовують спеціальне обладнання. Роблять їх за певними стандартами, тому вони не можуть бути ексклюзивними.

Заготівлі проходять обробку спеціальним обладнанням. Воно надає їм необхідної форми. Усі елементи між собою з'єднуються за допомогою зварювання. У процесі холодного зварювання відсутнє нагрівання виробів, тому готовий предмет можна зробити швидко та якісно. Але вироби, зроблені таким методом, складно назвати витвором мистецтва, на відміну від тих, що роблять гарячою ковкою. Також варто зазначити, що для холодного виду кування потрібно дороге обладнання.

Гаряча ковка– це виключно ручна робота. Процес виготовлення певного предмета починається з сильного нагрівання металу. Тоді метал стає м'яким, пластичним. Тоді за допомогою різних інструментів коваль надає необхідної форми виробу. Потім його потрібно охолодити. Для цього використовують бочку із холодною водою. Гаряча ковка є складним процесом, але результат цього вартий. Таким методом можна отримати будь-які ковані вироби:

  • ковані меблі;
  • ковані ворота;
  • ковані огорожі;
  • ковані навіси;
  • ковані балкони;
  • ковані ґрати.

Кожен виріб можна зробити індивідуальним. Людина може оформити замовлення за наданими ескізами. При замовленні послуги художньої ковки, ціни залежатимуть від обсягу та складності роботи. Також ви можете скористатись послугою порошкового фарбування. Фахівці компанії «Бастіон» виконують роботу у зазначений термін, гарантують якість готового виробу.

 

Замовити послугу
Працівники в галузі
Генеральний директор
Луцак Олександр Васильович

Відгуків

Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.