Гнуття металу

 

 

 

Гнуття листа металу – поширений процес гарячого та холодного деформування. Однією з переваг є низька енергоємність. Якщо технічний процес правильно розроблений, то плоскі заготовки можна перетворювати на різні вироби. При цьому легко змінити їх форму та розмір.

У процесі гнуття не використовуються інші методи - різання, зварювання, вибірка. Потрібний результат можна досягти пластичним деформуванням. У процесі гнуття відбувається стиснення одного шару заготовки та розтискання інших шарів. Таким чином можна виправити різні дефекти. Наприклад, опуклість чи хвилястість поверхні. Гнуття металу переваги має не лише особливо процес, але й у вартості. Такі послуги коштують недорого.

 

Замовити послугу

 

Професійне гнуття листового металу в Дніпрі

Гнуття металу дозволяє деформувати вихідний матеріал та надати йому необхідної форми. Процес досить трудомісткий і потребує особливої ​​уваги. Для отримання рівного згину знадобиться спеціальне обладнання. Перед тим, як замовити послугу гнуття листового металу, розрахунок якого повинен враховувати потрібний кут згинання, слід обрати кваліфікованих майстрів.

Професійне згинання здійснюється за допомогою високоточного обладнання. Для цього знадобляться спеціальні верстати, що оснащені гідравлічним приводом. Вироби, які використовують для деформації у такий спосіб:

  • гнуття труби;
  • гнуття смуги;
  • гнуття швелера;
  • гнуття куточка;
  • гнуття квадрата;
  • гнуття кола.

У процесі обробки деталям можна надати різні форми: хвилеподібні, дугоподібні, вигини під прямим кутом. Гнучка складається з кількох технологічних етапів:

  • Підготовка. Попередньо створюється модель готового виробу з урахуванням параметрів згинів.
  • Крій. Перед тим як починати згинання, вихідний матеріал розкривають на потрібні елементи. Для цього можна використовувати рубку гільйотиною.
  • Формування. Заготівлю встановлюють у матриці.

Після того як з верстата вийде готовий виріб, його перевіряють на відповідність параметрів та вимог згідно крою. Якщо виявляються недоліки, коригують.

Гнуття металу, ціна якої залежить від способу, який використовується в такому процесі, можна виконувати ручним приводом або за допомогою ЧПУ. Звичайно, використання верстатів з комп'ютерним управлінням є більш ефективним.

Такий метод дозволяє отримати більше деталей за короткий час. Це впливає низьку собівартість готового виробу, знижується кількість бракованої продукції. Крім цього, робота на верстатах ЧПУ безпечніша і не настільки травматична, як ручна.

 

Замовити послугу

 

Якісне гнуття листового металу на замовлення в ПДК «БАСТІОН»

Дана компанія надає послуги з якісного гнуття листового металу. Кузня "Бастіон" займається обробкою різних матеріалів за допомогою високотехнологічних методів. У такий спосіб професійні майстри виготовляють складні вироби із дотриманням усіх точностей.

При необхідності фахівці нададуть консультацію та допоможуть підібрати конкретний вид послуг. Є можливість замовити проектування.

 

Замовити послугу
Працівники в галузі
Начальник цеху гнуття і розкрою
Голик Дмитро Анатолійович

Відгуків

Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.