Зварювальні роботи

 

 

Робота з металом – складний, трудомісткий процес. Виконувати зварювання може лише кваліфікований спеціаліст. На зварювальні роботи ціна в Україні залежить від багатьох факторів. Кузня «Бастіон» пропонує ознайомитися з прайс-листом та вибрати відповідне зварювання. У компанії працюють досвідчені зварювальники, які якісно виконують різні види робіт.

Замовити послугу

 

Зварювальні роботи: види та особливості

Зварювання металоконструкцій ціна залежить від виду та складності виконаної роботи. Існує велика кількість різновидів зварювальних робіт:

 • Механічна зварювання – тепло виділяється за рахунок тертя матеріалів, що з'єднуються між собою, та за рахунок вибуху, що стискає деталі, що стикаються з поверхнею. Такий метод ще називають зварюванням вибуху та його використовують у роботі з сторонніми металами (наприклад, коли треба плакувати сталь алюмінієм).
 • Електродугова – використовується найчастіше інших методів, розплавлення матеріалів здійснюється за рахунок теплоти, яку виділяє дуга. Коли матеріал застигає, перетворюється на єдине з'єднання. До такої техніки належить зварювання електродом під флюсом.
 • Ручне дугове зварювання - універсальна методика, яка дозволяє виконувати роботи в будь-якому місці та положенні. Підходить для роботи із різними марками сталі.
 • Електрод, що не плавиться, - спеціальний стрижень з графіту, який дозволяє плавити матеріали в місці захисного газу, щоб захистити шов від впливу атмосфери.
 • Електрод, що плавиться - проводка зі сталі або алюмінію, до наконечника якої підводиться струм. Електрична дуга розплавляє дріт та забезпечує по всій довжині автоматичну подачу.
 • Зварювання під флюсом - у цьому виді електрод має вигляд дроту. На кінець подають шар флюсу (борну або кремнієву кислоту). Флюси бувають як порошків, розчинів, паст. Така методика захищає метал від атмосферного впливу.
 • Електрошлакове зварювання - електродом у цьому варіанті може бути дріт, пластина, стрижень. Джерелом теплоти є розплавлений шлак, який транспортує струм. Тепло виділяється флюсом, спосіб застосовують при вертикальному зварюванні товстих матеріалів.
 • Плазмове зварювання - плазмовий струмінь є джерелом теплоти. Тепло виходить за рахунок нагрівання електрода струмом. Крім зварювання, таку методику часто використовують для наплавлення, різання.
 • Лазерна - джерелом теплоти є лазерний промінь. Для цього використовують газові, рідинні, твердотільні установки. Така методика часто застосовується для різання матеріалів, роботи можна виконувати на високих швидкостях.
 • Контактне зварювання - нагрівання виробів призводить до їх деформації. Деталі затискають, швами проходить струм, який плавить матеріал.
 • Ковальське зварювання – розпечені деталі зварюють ударами молотка. Такий тип використовують рідко, оскільки зараз існують сучасні та надійніші методики.

Ціна на послуги зварювальника залежить від використання виду зварювальних робіт та їх обсягу. У кузні "Бастіон" всі роботи виконуються вчасно. Також клієнт може замовити художню ковку металу.

 

Замовити послугу

 

Вартість послуг зварювальника в Дніпрі

Зварювання металу – складний процес, який потребує професійних знань та вмінь. Роботи має виконувати кваліфікований зварювальник. Ціна на зварювальні роботи залежить від обсягу та складності. ПДК «Бастіон» пропонує широкий асортимент зварювальних робіт за доступною ціною.

Замовити зварювальні роботи будь-якої складності в «Бастіон»

Перша дніпровська кузня "Бастіон" пропонує послуги з обробки металів. Досвідчені фахівці використовують лише сучасне, високотехнологічне обладнання. Це дозволяє виконувати складні операції, які потребують точних розрахунків. У кузні функціонує власне бюро, де вказують повний спектр послуг.

 

Працівники в галузі
Генеральний директор
Луцак Олександр Васильович

Відгуків

Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.