Ковані ґрати на вікна для дому

залишити відгук
Перейти до розділу «Ковані решітки на вікна»
Залиште свій телефон і ми передзвонимо найближчим часом
детальний опис продукції
оплата
доставка

Як вибрати ковані решітки на вікна

Встановлюючи ґрати на вікна, можна не лише захистити житло від зловмисників, а й надати їм естетичного вигляду. Сьогодні існує величезна різноманітність кованих ґрат на вікна, які можуть доповнити існуючий екстер'єр. Якщо ви не знаєте, які вироби краще вибрати, тоді варто детальніше ознайомитися з їх моделями.

Види решіток для вікон

Ковані грати на вікна можуть відрізнятися в залежності від стилю, в якому вони виконані, а також дизайну елементів. Конструкції поділяються на такі види:

  • орні. Такі вироби підходять для приватних будинків. Віконні грати складаються з двох частин нерухомої та рухомої. Стулки можна легко відкрити та закрити, що дозволяє добре провітрювати приміщення. Закриваються вироби за допомогою замка, що надійно захищає будинок від проникнення сторонніх;
  • стаціонарні. Такі ґрати ковані на вікна підходять для мешканців багатоповерхових будинків. Для виготовлення конструкцій використовують міцний сталевий матеріал. Головною відмінністю таких конструкцій є те, що вони досить міцно монтуються. Це дозволяє надійно захистити квартиру від грабіжників. Встановлювати такі конструкції можна на будь-якому поверсі. Також металеві вироби дозволяють надати вікнам нотки оригінального декору;
  • розсувні. Незважаючи на те, що такі вироби не користуються особливим попитом через складність монтажу, все ж таки конструкції встановлюють у різних заміських будинках та організаціях.

Як підібрати ковані конструкції?

Перед тим, як купити ковані ґрати на вікна, необхідно визначитися з матеріалом виготовлення та дизайном. Варто відзначити, що виготовлення решіток вручну вимагає від майстрів не тільки досвіду роботи, а й уважності, почуття естетики. Матеріал, який використовується для створення виробів, є досить важким, що дозволяє створити надійні та міцні конструкції.

Щоб вироби виглядали на вікнах гармонійно, варто заздалегідь продумати вигляд художніх елементів, якими ви хотіли б прикрасити конструкції. Якщо ви хочете встановити решітки не тільки на вікна, а й на балкон, лоджію, тоді варто обов'язково замовляти конструкції з однаковими художніми елементами, які разом виглядатимуть гармонійно.

Металеві конструкції виготовляють із таких матеріалів:

  • кована сталь. Такий варіант є найпоширенішим. Сталь досить пластична, тому з неї легко виконувати художні елементи у вигляді завитків і плетив;
  • арматурна сталь. З цього матеріалу можна виконати надійні прути, які прослужать тривалий час;
  • спецсталь. З такої сировини виготовляють тонкі лозини. Вони не перешкоджають проникненню в житло сонячних променів і водночас захищають від грабіжників.

Більше міцні грати виконують із прутів, товщина яких доходить до 20мм. На вигляд виріб нагадує цілісну конструкцію з декоративними елементами.

Якщо ви хочете максимальної кількості кованих елементів, завитків і візерунків, тоді варто подумати про додаткову безпеку житла, оскільки такий варіант більше є декоративним, ніж охоронним. Об'єднати естетику та захист допомагає змішаний варіант. Ціна кованих ґрат на вікна залежить від матеріалу виготовлення, а також кількості кованих елементів. Щоб конструкції мали необхідні розміри, необхідно виконати виміри віконних отворів. Ці дані потрібно надати майстрам перед замовленням виробів.

Як купити ковані ґрати на вікна?

Компанія ГДК «Бастіон» виготовить унікальні ковані вироби на вікна будь-якої форми та розміру. Відвідавши сайт організації та зайшовши в розділ ковані решітки, ви зможете ознайомитись з представленими конструкціями та подивитися, як ці надійні ковані вироби виглядають на вікнах. Якщо ви віддаєте перевагу красі, естетиці та функціональності у всьому, то вироби, виготовлені за допомогою кування, є такими.

Компанія ГДК «Бастіон» займається виготовленням як стандартних решіток на вікна, так і на особисте замовлення. Для надання конструкціям вишуканості та унікальної естетики ви зможете підібрати різні варіанти прикрас у вигляді піків, листя завитків та інших елементів. Якісно створені ґрати на вікна дозволять створити не тільки естетику, а й внесуть у ваше життя відчуття краси та почуття безпеки.

Перш ніж купити ковані решітки на вікна, необхідно визначиться з кількістю конструкцій і наскільки виріб буде складним для виготовлення. Ці складові будуть також прямо впливати на вартість. Перед тим як розпочати виготовлення конструкцій, дизайнер розробляє ескізи виробу. Після чого майстер розпочинає роботу. Також варто відзначити, що важливим фактором при створенні конструкцій є правильність вимірів. Вироби повинні ідеально вписатися в параметри вікон інакше їх просто не вдасться встановити.

Якщо ви визначилися з видом виробів, можете сміливо замовити ковані решітки на вікна. Купити ковані конструкції в Україні в ГДК «Бастіон» можна за короткий термін за оптимальною ціною. Якщо ви мрієте про пристрій, який буде ексклюзивним і відрізнятиметься від інших, то найкраще здійснити замовлення по особистому проекту. Своєчасне виготовлення та гарантія якості є запорукою створення надійних та естетично досконалих кованих конструкцій.

Дивіться також
Відгуки (0)
Ще немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук, заповнивши форму.
Залишити відгук
Якщо вам доведеться пройти через модерацію, ви зможете відвідати сайт
Оцініть продукт:
Ваш рейтинг
Відповідь на відгук
Заповніть форму і ми детально проконсультуємо вас в месенджері або по телефону.